“Gods kalpot Rīgai” plāno piedalīties Saeimas vēlēšanās

5 komentāri

Rīgas vicemēra Andra Amerika vadītā partija “Gods kalpot Rīgai” plāno piedalīties 13. Saeimas vēlēšanās nākamā gada rudenī. To šodien partijas kongresā apliecināja Ameriks.

“Gods kalpot Rīgai” Rīgas domē līdz šim allaž sadarbojusies ar partiju “Saskaņa”. Iepriekšējās Saeimas vēlēšanās ‘’Gods kalpot Rīgai” deleģēja savus pārstāvjus “Saskaņas” sarakstam un veidoja vienotu sarakstu, taču uz nākamā gada Saeimas vēlēšanām sadarbības partnerus meklēs reģionālo partiju vidū.

Ameriks uzrunā arī rosināja, ka pirms ievēlēšanas Saeimā visiem politiķiem vajadzētu pastrādāt pašvaldībā. Viņaprāt, tas ļautu saprast vēlētāju vajadzības un dotu deputāta pieredzi.

Partijas ‘’Gods kalpot Rīgai’’ kongresā pozitīvi tika novērtēti jūnijā notikušo pašvaldību vēlēšanu rezultāti. Tāpat tika piedāvāts rīcības plāns, kas paredz kādus konkrētus darbus nepieciešams veikt, lai nodrošinātu Rīgas attīstību turpmākajos četros gados.

TOP komentāri

 • ha
  +1 +1 0

  ha

  Ameriks mūs visus tur par muļķiem- abi ar Ausaini raujas pie varas, lomas jau ir sadalītas, krievijas nauda arī, tagad tikaI solīt un solīt!
 • s
  +1 +1 0

  s

  Vai tiešām žurkas bēg no grimstoša kuģa?Otrs, trakāks variants-Ušakovs, kolēģiem nezinot, pazinoja par atteikšanos no Putina partijas, no Ameriks atsakās no viņa.Visticamāk, GKR ir arī sakarigi cilvēki, kas arī Amerika galvu apskaidrojuši, cerams, nav par vēlu.
 • Uldis Millers

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl