“Gods kalpot Rīgai” negrasās atteikties no Burova mēra amatā

1 komentārs
“Gods kalpot Rīgai” negrasās atteikties no Burova mēra amatā
OKSANA DŽADANA, F64

Rīgas domes koalīcijā turpinās jukas. Partijas “Gods kalpot Rīgai” (GKR) spice pirmdien nolēma nepakļauties koalīcijas partneru prasībai Oļegam Burovam  (GKR) pamest Rīgas mēra amatu.

GKR līderis Andris Ameriks un arī pats Oļegs Burovs prasa koalīcijas partneriem – ”Saskaņai” un blokam “Rīgai” – atsaukt pagājušajā nedēļā iesniegtos parakstus par ārkārtas sēdes sasaukšanu Burova atstādināšanai.

“Jā, es esmu šī kuģa kapteinis, un es neuzskatu, ka kuģim ir nosaukums ”Ķiķaņik”, es uzskatu, ka mēs varam turpināt strādāt,” norāda Burovs.

Savukārt Ameriks pauž: “Ja kāds šajā laivā grib izurbt caurumu, tad viņš viņu urbs, diemžēl tā situācija ir tāda, kāda ir, bet mēs šodien nākam ar atvērtu sirdi un gatavību strādāt kopā.”

“Saskaņa” un bloks “Rīgai” pirmdien pauda, ka vismaz pagaidām viņi pieprasījumu neatsauks. Tā vietā viņi gaidot oficiālus priekšlikumus par turpmāko sadarbību.

Vienlaikus opozīcijas partijas, gatavojoties ārkārtas sēdei, sākušas vākt parakstus, lai līdz ar Burovu amatu zaudētu arī abi viņa vietnieki.

Plašāk skatieties TV3 Ziņu sižetā!

1 komentārs