Komentāri

Lielus Rīgas pašvaldības uzņēmumus vienu pēc otra satricinājuši skandāli, taču Rīgas vicemēra Andra Amerika vadītais politiskais spēks Gods Kalpot Rīgai sevi par to nešausta un grasās startēt Saeimas vēlēšanās.

Sestdien, 3. oktobrī, sanākušajā partijas kongresā skanēja uzslavas un dziesmas. Varēja saklausīt arī ambiciozus mērķus attiecībā uz nākamajām pašvaldību un arī Saeimas vēlēšanām. Tajās Amerika partija, visticamāk, startēs kopā ar savu dzīvesbiedru Rīgas domē – partiju Saskaņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ameriks partiju dibināja 2012. gadā. Sākotnēji tajā bija vien 20 cilvēki, lielākoties, izčākstējušās LPP/LC biedri, bet tagad skaits mērāms ap pieciem simtiem. Partija pārņēmusi Rīgas pašvaldību, un tās iestādes. Daudzi no zināmākajiem pašvaldības funkcionāriem iekārtojušies tieši GKR rindās. Tikmēr vismaz daļā sabiedrības partija asociējas ar korupciju, nelikumību piesegšanu un nemitīgajiem skandāliem, kas pāršalc kā Rīgas Satiksmi, tā Rīgas Namu pārvaldnieku, un citas naudīgas pašvaldības institūcijas.

Foto:

Plašāk skaties video!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl