Gobzems Saeimas sēžu zālē ieradies, neuzrādot negatīvu Covid-19 testu

5 komentāri
Gobzems Saeimas sēžu zālē ieradies, neuzrādot negatīvu Covid-19 testu
IEVA LEINIŠA, LETA

Saeimas deputāts Aldis Gobzems (LK) šodien Saeimas sēžu zālē ieradies, neuzrādot negatīvu Covid-19 testu Saeimas atbildīgajam darbiniekiem, novēroja aģentūra LETA.

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA) šā iemesla dēļ izsludinājusi piecu minūšu tehnisko pārtraukumu, lūdzot konkrēto deputātu uzrādīt sertifikātu.

Gobzems aģentūrai LETA skaidroja, ka viņam esot negatīvs Covid-19 tests, taču viņam nav pienākuma to nevienam no Saeimas uzrādīt.

Lasi vēl:

Politiķis uzsvēra, ka viņam ir tautas dots deputāta mandāts un deputāta imunitāte un ka neviens viņam nevar aizliegt piedalīties Saeimas sēdē.

Gobzems ieradās, kad Saeimas sēdē vēl bija pārtraukums, savukārt parlamenta sēdes pirmajai daļai Gobzems nebija reģistrējies.

Lasi arī – Gobzemam par protesta akciju pret ”obligātu vakcināciju” piemēro arī 2000 eiro lielu administratīvo sodu

Gobzems pastāstīja, ka neesot vakcinējies, taču nekomentēja jautājumu, vai pēdējo sešu mēnešu laikā ir pārslimojis Covid-19.

Šodien pirms ieiešanas zālē Saeimas deputātiem tika pārbaudīts, vai viņiem ir kāds no trim sertifikātu veidiem, ar kuriem paredzēta dalība parlamenta sēdē. Nevakcinētiem un pēdējo sešu mēnešu laikā Covid-19 nepārslimojošajiem deputātiem ir jāuzrāda negatīvs Covid-19 tests.
5 komentāri