Gobzems: Pēc šiem notikumiem visiem politiskajiem spēkiem vajadzētu nelielu psihoterapijas kursu

10 komentāri
Gobzems: Pēc šiem notikumiem visiem politiskajiem spēkiem vajadzētu nelielu psihoterapijas kursu
DĀVIS ŪLANDS, F64

Pēc trešdienas notikumiem visiem politiskajiem spēkiem vajadzētu nelielu psihoterapijas kursu, žurnālistiem sacīja “KPV LV” premjera amata kandidāts Aldis Gobzems.

Politiķis izvairījās prognozēt tālāko sarunu gaitu.

“Domāju, ka pēc šodienas notikumiem visiem politiskajiem spēkiem vajadzētu nelielu psihoterapijas kursu,” norādīja Gobzmes, piebilstot, ka uguns un ūdens nomierina, bet kopīgs ugunskurs jūras krastā, Latvijas simtgadi sagaidot, varētu veicināt turpmāko dialogu, lai risinātu situāciju.

Līdzīgi Gobzems atbildēja arī par citiem jautājumiem par iespējamām turpmākajām sarunām un “KPV LV” dalību tajā. Viņš norādīja, ka visām partijām vajadzētu vismaz teorētiski apsēsties ārpus valdības ēkas un birojiem, pie “dabas krūts”, “izbaudīt skaistu Latvijas rudeni” un satuvināties.

Savukārt minējumi par turpmāko procesu esot “manipulācija par to, kas būs un kā būs”, norādīja Gobzems. Viņš piebilda, ka jāsagaida Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa lēmums par premjera kandidāta nominēšanu.

Kā ziņots, apvienība “Attīstībai/Par!” (AP), nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) un “Jaunā Vienotība” (JV) nolēmušas izstāties no Jaunās konservatīvās partijas (JKP) vadītajām valdības veidošanas sarunām.

Līdz šim “KPV LV” bija vienīgā partija, kas bija paudusi skaidru atbalstu Bordāna veidotajai valdībai.

10 komentāri