Gobzems: “KPV LV” potenciāli būtu gatava sadarboties ar jaunajām partijām

4 komentāri

Izvēloties, ar ko sadarboties 13. Saeimā, partija “KPV LV” potenciāli būtu gatava raudzīties jauno partiju virzienā, tomēr pagaidām par to spriest vēl ir pāragri, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja “KPV LV” premjera amata kandidāts advokāts Aldis Gobzems.

Lūgt definēt, kas ir partijas “sarkanās līnijas”, ja tā tiks ievēlēta 13. Saeimā, Gobzems atbildēja: “Es domāju, ka par “sarkanajām līnijām” mums ir jārunā citā aspektā. Tas aspekts ir tāds, ka visu nelaimju cēlonis Latvijā ir zināma tieslietu mafija. Kā esat pamanījis, pēdējo nedēļu laikā es esmu sācis saukt uzvārdus. Visi fakti, ko es esmu publiski nosaucis, ir apstiprinājušies kā patiesi. Šādus uzvārdus mēs turpināsim saukt. Būtībā “KPV LV” “sarkanā līnija” ir tāda, – mēs uzskatām, ka, netiekot galā ar “mafiju”, viss pārējais būs tukši solījumi,” pauda Gobzems.

Konkrētus uzvārdus “mafijas” kontekstā Gobzems raidījuma laikā neminēja, aicinot pacietīgi gaidīt.

Gobzems konkrēti neatbildēja uz jautājumu, pēc kādiem principiem “KPV LV” izvēlēsies sadarbības partnerus, ja tiks ievēlēta nākamajā Saeimā, taču uzsvēra, ka tas viss ir atkarīgs no daudziem aspektiem. Pēc viņa domāt pašlaik nebūtu pareizi “dalīt nenomedītu lāci”.

Vienlaikus “KPVLV” pārstāvis apstiprināja, ka politiskais spēks būtu gatavs sadarboties arī ar “Jauno konservatīvo partiju”, neņemot vērā, ka tajā ir bijušie Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki Juta Strīķe un Juris Jurašs, kurus viņš pats iepriekš nodēvējis par “vilkačiem uzplečos”.

“Mēs uzskatām, ka visās partijās ir daudz godīgu cilvēku. Konkrētajā gadījumā būtiski ir pateikt, ka “KPV LV” joprojām uztur piedāvājumu lielākajai daļai jauno partiju pievienoties “KPV LV” […]. Protams, Jutai Strīķei un Jurim Jurašam ir jāveic zināma lustrācija attiecībā pret sevi […]. Ja minētās personas veic savu personīgo lustrāciju, tad… Mēs jau nesadarbojamies ar konkrētām personām, bet ar ideoloģiju. Šajā gadījumā šī ideoloģija jau nav atšķirīga,” sacīja Gobzems.

4 komentāri