Gobzems: Daudziem “KPV LV” vēlētājiem nebūtu iebildumu, ja nākamajā valdībā strādātu arī “Saskaņa”

11 komentāri

Lai arī Valsts prezidents aicinājis partijas jau tuvākajā laikā atrast kopsaucējus, valdības veidošanas sarunas kļuvušas klusākas. Partijas vairs netiekas oficiāli, bet tikai neformāli.

Daudziem partijas “KPV LV” vēlētājiem nebūtu iebildumu, ja nākamajā valdībā strādātu arī partija “Saskaņa”, – ar tādu paziņojumu ceturtdien, 22. novembrī, klajā nāca partijas premjera amata kandidāts.

Aldis Gobzems
”KPV LV” premjera amata kandidāts

Es saņemu pietiekami daudz vēstuļu un komentāru savā “Facebook” profilā, ko es aktīvi lietoju, kurā viena, bet ne vienīgā versija ir arī šāda kombinācija.

Šī kombinācija gan neesot iespējama šā brīža valdības veidošanas sarunās, uzsvēra Aldis Gobzems. Šie izteikumi jau satraukuši Nacionālo apvienību. Turklāt tieši tā dēvēto jauno politisko partiju savilktās “sarkanās līnijas”, tostarp Gobzema neatkāpšanās no kandidēšanas uz nākamās valdības vadīšanu, traucējot nonākt pie rezultāta.

VL-TB/LNNK priekšsēdētājs Raivis Dzintars norādīja: “Ir grūti apspriest citas kandidatūras, jo tās ir ārpus tām “sarkanajām līnijām”, kuras tā saucamās jaunās partijas ir nosaukušas. Līdz ar to tas, ko mēs varam censties, varam cerēt, ka viņas kokā ir uzrāpušās nejauši un varam palīdzēt viņiem nokāpt, nevis ka tā ir apzināta taktika, lai novestu sarunas strupceļā un varbūt pavērtu iespējas koalīcijām, kas līdz šim šķita neiespējamas, piemēram, koalīcijai ar “Saskaņu”.”

11 komentāri