5 komentāri

Rīgas domes opozīcija aicinājusi vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru atcelt valdošās koalīcijas lēmumu par deputātu vietu sadalījumu komitejās. Nozares ministrs Kaspars Gerhards sola šajā lietā iejaukties un izvērtēt lēmumu. Tikmēr Ušakova un Amerika bloka pārstāvji uzskata, ka viss ir likumīgi. 

Partijas “Saskaņa” un “Gods kalpot Rīgai” koalīcija iepriekšējā Rīgas domes sasaukuma pēdējā sēdē parūpējās, lai šajā sasaukumā viņiem būtu nodrošināts vairākums visās pašvaldības komitejās. Šādas darbības izraisīja opozīcijas sašutumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salīdzinājumā ar iepriekšējo sasaukumu šobrīd Ušakova/Amerika koalīcijai ir par septiņiem deputātiem mazāk. Lai nodrošinātu vairākumu visās komitejās, “Saskaņas” un “Gods kalpot Rīgai” koalīcija nolēma, ka turpmāk katrs deputāts varēs darboties vairāk nekā divās domes komitejās. Opozīcija uzskata, – šādi netiek ievērots proporcionalitātes princips.

Opozīcija pirmdien, 26. jūnijā, oficiāli lūgusi Pašvaldību lietu ministriju atzīt Ušakova/Amerika koalīcijas rīcību par prettiesisku. Tāpat arī nozares ministrs Kaspars Gerhards asi kritizē Rīgas domes vadības rīcību.

Pretēji iepriekš izskanējušai informācijai, ka valsts neiejauksies deputātu vietu sadalījumā komitejās, Gerhards sola, – iejauksies gan.

Tikmēr domes koalīcija pārmetumus kategoriski noraida. Viņuprāt, izstrādātais komiteju vietu sadalījums ir atbilstošs proporcionālajam sadalījumam.

Atgādinām, ka opozīcija pagājušajā nedēļā nakts vidū pameta šā sasaukuma domes pirmo sēdi. Tas gan netraucēja 32 koalīcijas deputātiem apstiprināt komiteju sastāvus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl