Gerhards: Jūrmalas dome ir rīkojusies prettiesiski

Komentāri
Gerhards: Jūrmalas dome ir rīkojusies prettiesiski
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards piedalās preses konferencē, kurā informē par paaugstinātās bīstamības ugunsgrēka vietu Jūrmalā, kas svētdienas pēcpusdienā izcēlās nelegālā atkritumu uzglabāšanas vietā SIA "Prima M" apsaimniekotajā teritorijā, kur dega plastmasas atkritumu krāvums 12 000 kvadrātmetru platībā un angārs desmit kvadrātmetru platībā. (Edijs Pālens / LETA)

Reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards atcēlis Jūrmalas domes lēmumu par komiteju sastāvu un uzdevis to veidošanā ievērot visu ievēlēto deputātu proporcionālu pārstāvniecību.

Ministrija iepriekš bija lūgusi Jūrmalas pašvaldību pārskatīt komiteju sastāvu, tomēr dome to nav ņēmusi vērā, norādot, ka komitejas izveidotas saskaņā ar likumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Reģionālās attīstības ministrija uzskata, ka Jūrmalas dome ir rīkojusies prettiesiski, jo no dalības vairākās komitejās izslēgusi opozīcijas deputātus.

Kaspara Gerharda lēmums seko dienu pēc tam, kad viņš izdeva rīkojumu atcelt Salaspils domes lēmumu par komiteju sastāvu.

Lasi vēl