Komentāri

“Galvaspilsētā Rīgā – krāšņāka opozīcija, tuva cīņa Liepājā, intriga, kāda būs jaunā koalīcija kūrortpilsētā Jūrmalā un vai otrajā lielākajā pilsētā Daugavpilī būs jauns mērs?” – tie ir galvenie pārsteigumi, kurus politoloģes Ivetas Kažokas vērtējumā nesušās pašvaldību vēlēšanas.

Turklāt šoreiz vēlētāju aktivitāte, salīdzinot ar iepriekšējām vietvaru vēlēšanām, bijusi nedaudz augstāka ne vien valstī kopumā, bet arī vairākās lielajās pilsētās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iveta Kažoka

Iveta Kažoka
politoloģe, “Providus” pētniece

Tā ir laba zīme, ka tomēr pēc 3 gadu pārtraukuma, kad Latvijā nav notikušas ne vēlēšanas, ne referendumi cilvēki nav aizmirsuši par savām pilsoņa tiesībām un ir devušies uz iecirkņiem. Šī kampaņa izcēlās ar lielāku sociālo tīklu un interneta īpatsvaru kopējā aģitācijā, kas arī varbūt ir uzrunājis vairāk vēlētāju nekā iepriekš. Dažās pilsētās bija tāda izmisīga cīņa, kas arī varēja vest pie vēlētāju mobilizācijas.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl