Komentāri

“Galvaspilsētā Rīgā – krāšņāka opozīcija, tuva cīņa Liepājā, intriga, kāda būs jaunā koalīcija kūrortpilsētā Jūrmalā un vai otrajā lielākajā pilsētā Daugavpilī būs jauns mērs?” – tie ir galvenie pārsteigumi, kurus politoloģes Ivetas Kažokas vērtējumā nesušās pašvaldību vēlēšanas.

Turklāt šoreiz vēlētāju aktivitāte, salīdzinot ar iepriekšējām vietvaru vēlēšanām, bijusi nedaudz augstāka ne vien valstī kopumā, bet arī vairākās lielajās pilsētās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iveta Kažoka

Iveta Kažoka
politoloģe, “Providus” pētniece

Tā ir laba zīme, ka tomēr pēc 3 gadu pārtraukuma, kad Latvijā nav notikušas ne vēlēšanas, ne referendumi cilvēki nav aizmirsuši par savām pilsoņa tiesībām un ir devušies uz iecirkņiem. Šī kampaņa izcēlās ar lielāku sociālo tīklu un interneta īpatsvaru kopējā aģitācijā, kas arī varbūt ir uzrunājis vairāk vēlētāju nekā iepriekš. Dažās pilsētās bija tāda izmisīga cīņa, kas arī varēja vest pie vēlētāju mobilizācijas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl