1 komentārs
Galvaspilsētai Rīgai draud maksātnespēja, uzskata “nacionāļi”
Rīgas panorāma ziemā. (Foto: LETA)

Otrdien Rīgas Domes sēdē plānots apstiprināt šī gada galvaspilsētas budžetu. Galvaspilsētā valdošā koalīcija kā prioritātes izvirzījusi iekšpagalmu sakārtošanu, bērnu dārzu rindu mazināšanu, kā arī algu palielināšanu zemāk atalgotajiem darbiniekiem.

”Pret” nākamā gada budžetu projektu balsos opozīcija. Nacionālās apvienības deputāti īpaši sasauktajā preses konferencē paziņoja, ka Rīgas finansiālais stāvoklis ir kritisks. Iztērēti teju visi iepriekšējo gadu uzkrājumi un tiek veikti aizvien jauni aizņēmumi. Ja šāda saimniekošana turpināsies, pēc dažiem gadiem nevarot izslēgt Rīgas maksātnespēju, norāda Nacionālā apvienība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban Rīgas budžeta deficīts ir sasniedzis vairāk nekā 50 miljonus eiro, kas norāda uz domes vadības nesaimniecisku darbību, uzsvēr Nacionālās apvienības deputāti. Nila Ušakova un Andra Amerika tandēma saimniekošanas laikā, katastrofāli rūkot Rīgas Domes uzkrājumi.

Ja vēl 2009. gada rezerves bija 120 miljoni eiro, tad šogad tas varētu būt vien 15 miljoni. Turklāt lielo deficītu rada arvien jauni aizņēmumi, pašvaldībai aizvien dziļāk stiegot parādos.

Nacionālās apvienības deputāti uzskata, ka deficītu domes vadība mēģina aizlāpīt, masveidā pārdodot pašvaldības nekustamos īpašumus. N. Ušakova saimniekošanas principi līdz lielākām vai mazākām problēmām noveduši visas domes kapitālsabiedrības, tostarp Rīgas ūdeni, Rīgas namu pārvaldniek” un, protams, Rīgas satiksmi, par kuras finansiālo stāvokli pēdējā laikā jau daudz runāts. Tāpat, piemēram, Rīgas acī esot ieguldīts daudz līdzekļu, bet pat neesot skaidra tā darbība.

TOP komentāri

  • Pravietis
    0 0 0

    Pravietis

    Viens musulmanis Londonā par teroraktiem teica vienkārši, ko jūs no mums gribat ! kad amerikāņi un angļi atbrauc uz mūsu dzimteni tad viņi mums diktē noteikumus, nosaka par kādu cenu jāpārdod nafta un derīgie izrakteņi, noska ko mēs drīkstam un ko ne. Mēs esam atbraukuši lai aizstāvētu savu kultūru un intereses t;apat kā mūsu dzimtene prekš jums ir tikai bizness. Mēs esam atnākuši lai jums atriebtos par kariem ko pie mums vedat, kas mēs nedrīkstam, bet jums viss ir atļauts, jūs atbraucat ar tankiem un armiju !!! Te tas pats, kad TP, NA un JL bija pie varas domē tad nevajadzēja sevi kompromitēt un noturēties pie varas, nedz ārgalis, nedz birks to nevarēja, tagat gribat lai ušakovs kurš runā ar akcentu nenovestu Rīgu līdz maksātnespējai !!!! zirgam jāsmejas ja tā notiks. Ko ta paši latvieši Straujuma, Slakteres, godman, u.c. nodemonstrēja esot SAEIMĀ=AUGSTĀKAJĀ LIKUMDEVĒJĀ VALSTĪ !!!! nopērk banku par miljardu latiem un pārdod par 40 miljoniem, tātad par 4% no vērtības, īstie latvieši tak neīstajiem un pārejiem DEMONSTRĒ KLAJI, re kā šajā valsti var ZAGT !!! Interesanti ka prokurors neko neredz, nu i hren, nebūs mums galvaspilsētas !!! tāda ir demokrātijas CENA !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl