Gaidāmajās Saeimas vēlēšanās varam gaidīt jaunas partiju apvienības

Komentāri

Vēsturiski Latvijā politisko partiju apvienībām vēlēšanās veicies ļoti labi. Līdz ar to “mums vēl priekšā ir lielu politisku apvienību veidošanās,” intervijā raidījumam “900 sekundes” sacīja politologs Filips Rajevskis.

Kā piemērus, kad politiskajām apvienībām izdodas iekarot plašu vēlētāju loku, Rajevskis minēja Latvijā spēcīgi pārstāvētus politiskos spēkus. “ZZS tomēr ir arī liela partiju apvienība. Savulaik arī “Saskaņa” bija partiju apvienība. “Vienotība” tāpat ir partiju apvienība. Es domāju, ka mēs Latvijā vēl redzēsim partiju apvienību veidošanās,” komentēja Rajevskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runājot par “vecajām partijām”, politikas eksperts prognozēja, ka tām pirms vēlēšanām būs ļoti nopietni jāpiedomā, kādu kampaņu tās veidos un kā sevi prezentēs jaunā gaismā. “Šī koalīcija valda jau divus sasaukumus, tādēļ būs partijām izaicinājums, kā sevi prezentēt jaunā veidā. Parasti politiskie spēki to dara, piesaistot jaunas sejas un atjauninot kadru sastāvu,” pauda politologs.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl