Gaidāmajās Saeimas vēlēšanās varam gaidīt jaunas partiju apvienības

Komentāri

Vēsturiski Latvijā politisko partiju apvienībām vēlēšanās veicies ļoti labi. Līdz ar to “mums vēl priekšā ir lielu politisku apvienību veidošanās,” intervijā raidījumam “900 sekundes” sacīja politologs Filips Rajevskis.

Kā piemērus, kad politiskajām apvienībām izdodas iekarot plašu vēlētāju loku, Rajevskis minēja Latvijā spēcīgi pārstāvētus politiskos spēkus. “ZZS tomēr ir arī liela partiju apvienība. Savulaik arī “Saskaņa” bija partiju apvienība. “Vienotība” tāpat ir partiju apvienība. Es domāju, ka mēs Latvijā vēl redzēsim partiju apvienību veidošanās,” komentēja Rajevskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runājot par “vecajām partijām”, politikas eksperts prognozēja, ka tām pirms vēlēšanām būs ļoti nopietni jāpiedomā, kādu kampaņu tās veidos un kā sevi prezentēs jaunā gaismā. “Šī koalīcija valda jau divus sasaukumus, tādēļ būs partijām izaicinājums, kā sevi prezentēt jaunā veidā. Parasti politiskie spēki to dara, piesaistot jaunas sejas un atjauninot kadru sastāvu,” pauda politologs.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl