Gaidāmajās Saeimas vēlēšanās varam gaidīt jaunas partiju apvienības

Komentāri

Vēsturiski Latvijā politisko partiju apvienībām vēlēšanās veicies ļoti labi. Līdz ar to “mums vēl priekšā ir lielu politisku apvienību veidošanās,” intervijā raidījumam “900 sekundes” sacīja politologs Filips Rajevskis.

Kā piemērus, kad politiskajām apvienībām izdodas iekarot plašu vēlētāju loku, Rajevskis minēja Latvijā spēcīgi pārstāvētus politiskos spēkus. “ZZS tomēr ir arī liela partiju apvienība. Savulaik arī “Saskaņa” bija partiju apvienība. “Vienotība” tāpat ir partiju apvienība. Es domāju, ka mēs Latvijā vēl redzēsim partiju apvienību veidošanās,” komentēja Rajevskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runājot par “vecajām partijām”, politikas eksperts prognozēja, ka tām pirms vēlēšanām būs ļoti nopietni jāpiedomā, kādu kampaņu tās veidos un kā sevi prezentēs jaunā gaismā. “Šī koalīcija valda jau divus sasaukumus, tādēļ būs partijām izaicinājums, kā sevi prezentēt jaunā veidā. Parasti politiskie spēki to dara, piesaistot jaunas sejas un atjauninot kadru sastāvu,” pauda politologs.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl