Komentāri
FOTO: Gaismas pilī tiekas ES valstu augstākās amatpersonas
FOTO: LETA

Šajās dienās Rīgā notiek viens no svarīgākajiem Latvijas prezidentūras ES ārpolitiskajiem augsta līmeņa pasākumiem – Austrumu partnerības samits. Sanāksmē piedalās 28 ES dalībvalstu un sešu Austrumu partnerības partnervalstu augstākās amatpersonas, kā arī ES institūciju politiskā vadība, tostarp Eiropadomes priekšsēdētājs Donalds Tusks un Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers.

Austrumu partnerības samits nav pret kādu vai kaut ko, šodien pirms samita medijiem pauda Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Straujuma informēja, ka šodien ar Eiropas Savienības un Austrumu partnerības kolēģiem tiks pārrunāti sasniegtie rezultāti un diskutēts par turpmākajiem uzdevumiem. Tāpat tiks runāts par ekonomiskajām attiecībām, mobilitāti. Premjerministre pauda cerību, ka tiks panāktas vienošanās arī par konkrētiem jautājumiem, kas saistīti ar mobilitāti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl