FOTO: Bērziņu Austrijā uzņem ar krāšņu parādi

Komentāri
FOTO: Bērziņu Austrijā uzņem ar krāšņu parādi
FOTO: Lāsma Grundule, LNT Ziņas

Valsts prezidents Andris Bērziņš šodien oficiālā vizītē devies uz Austriju, kur viņam paredzēta divpusēja tikšanās ar Austrijas prezidentu Heincu Fišeru. Kā liecina prezidenta darba kārtība, Bērziņš vizītes pirmajā dienā tiksies ar Fišeru, kā arī piedalīsies kopīgajā preses konferencē. Pēc tās viņam paredzēta dalība Fišera rīkotajās oficiālajās pusdienās, kā arī tikšanās ar Austrijas federālo kancleru Verneru Fejmanu un Vīnes pilsētas mēru Mihaelu Heuplu.

Tāpat abu valstu prezidentiem paredzēta dalība, kā arī uzrunas Latvijas-Austrijas biznesa forumā, pēc kuras Bērziņam paredzēta tikšanās ar Austrijas latviešu kopienu Latvijas vēstniecībā Austrijā. Savukārt dienas noslēgumā abi prezidenti apmeklēs koncertu – Gustava Mālera simfonija Nr. 2c-Moll.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vizītes otrajā dienā, 9. aprīlī, prezidentam paredzēts Austrijas dzelzceļa uzņēmuma ÖBB apmeklējums un tikšanās ar Austrijas Dzelzceļa valdes priekšsēdētāju Kristianu Kernu, pēc kura Bērziņam plānotas intervijas Austrijas medijiem. Vizītes noslēgumā Bērziņš piedalīsies darba pusdienās ar Austrijas ārpolitikas un Apvienoto Nāciju biedrības prezidentu, Austrijas Tautas partijas biedru Volfgangu Šuselu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl