Finanšu ministrs šodien uz Saeimu nesīs budžeta portfeli

Komentāri
Finanšu ministrs šodien uz Saeimu nesīs budžeta portfeli
LETA

Finanšu ministrs Jānis Reirs šodien Saeimā nogādās trīs līdz piecus kilogramus smago budžeta portfeli ar nākamā gada budžeta projektu. Un tad pie darba ķersies parlaments, kas projektu vērtēs līdz novembra sākumam.

Nākamgad gan izdevumi, gan ieņēmumi plānoti nedaudz lielāki nekā šogad. Kopējie izdevumi tiek prognozēti 7,65 miljardu eiro apmērā, bet ieņēmumi būs 7,37 miljardi eiro. Tātad joprojām tērēsim vairāk, nekā varam nopelnīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Būtiskākais izdevumu pieaugums paredzēts aizsardzībai, bet, ja runājam par iedzīvotājiem jūtamākām izmaiņām, tad nākamgad par desmit eiro palielināsies gan minimālā alga, gan neapliekamais minimums.

Augs arī akcīzes nodoklis alkoholam, degvielai un smēķējamai tabakai, ar to apliks elektroniskās cigaretes. Budžets patlaban ir apstiprināts valdībā, kas nozīmē, ka Saeima tajā vēl var ieviest korekcijas.

Iedzīvotājus tiešākā veidā skars minimālās algas un neapliekamā minimuma palielināšana par desmit eiro. Turklāt minimums no nākamā gada tiks diferencēts, kas nozīmē, ka turpmākajos gados mazāku algu saņēmējiem pakāpeniski palielināsies tā daļa, kas netiek aplikta ar iedzīvotāju ienākuma nodokli.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl