“Es esmu pozitīvi uzlādēts!” Gobzems komentē izslēgšanu no “KPV LV” frakcijas

10 komentāri

Partijas “KPV LV” Saeimas frakcija samazinājusies no 16 līdz 15 deputātiem. Saeimas deputāts Aldis Gobzems trešdien izslēgts no “KPV LV” frakcijas.

Gobzemam frakcijas nu jau bijušie kolēģi pārmet centienus dibināt savu politisko spēku, vienlaikus atrodoties “KPV LV” Saeimas frakcijā. Gobzems otrdien sociālajos tīklos izplatīja aicinājumu viņam pievienoties jauna veidojuma radīšanā. Pēc savas izslēgšanas Gobzems sacīja, ka lēmumu uztver pozitīvi.

“Es esmu pozitīvi uzlādēts, un skaidrs, ka mēs kopā ar cilvēkiem, kas mani ir uzrunājuši un kas ir atsaukušies, izveidosim jaudīgu un konkurētspējīgu tautas veidojumu, kas pārtaps pietiekami nopietnā kustībā,” norādīja Gobzems.

Savukārt Artuss Kaimiņš pauda: “Varbūt viņiem ar Šlesera kungu tiešām labāk savu veidojumu tur veidot. Gobzema kungs patiešām nodarbojās ar destrukciju. Manuprāt, vienīgais, ko viņš gribēja izdarīt, bija valdībā ievilkt ZZS un “Saskaņu”.”

Par Gobzema izslēgšanu no Saeimas frakcijas balsoja deviņi “KPV LV” deputāti, pret bija pieci, un viens klātesošais deputāts balsojumā nepiedalījās. Gobzems turpmāk Saeimā darbosies kā neatkarīgais deputāts.