EP deputāta amata kandidātu debates: 3. raidījums – uz jautājumiem atbild Nacionālā apvienība, ZZS, “Jaunā Vienotība” un LRA

1 komentārs
EP deputāta amata kandidātu debates: 3. raidījums – uz jautājumiem atbild Nacionālā apvienība, ZZS, “Jaunā Vienotība” un LRA

Tuvojoties Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām, LNT raidījums ”900 sekundes” turpina debašu ciklu, kurās aci pret aci tiekas pārstāvji no partijām, kuras cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju Eiroparlamentā.

16. maija raidījumā uz jautājumiem atbild Roberts Zīle no Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Dana Reizniece-Ozola no Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS), Valdis Dombrovskis no “Jaunās Vienotības”, Edvards Smiltēns no Latvijas Reģionu apvienības (LRA).

Debatēs EP deputāta amata kandidāti atbild uz jautājumiem par partiju programmās iekļautajiem solījumiem, autoceļu infrastruktūru un atalgojumu Latvijā. Debašu izskaņā dalībnieki iztaujāja klātesošo partiju pārstāvjus.

Video: EP deputāta amata kandidātu debates

TOP komentāri

  • K
    +1 +1 0

    K

    Latvieši balsojiet par Nacionālo Apvienību,par ebreju izcelsmes Robertu Zīli,Allas dēlu,kurš ir Nacionālās apvienības virzītā prezidentu kanditāta Egila Levita radinieks,Egila Levita tēvs ebrejs Jonass Moiševičš Levits bija sarkanais komisārs ekanomikas jatājumos,kurš strādāja ebreja Berijas un Staļina uzvedumā!Vēlāk pēc Staļina nāves kad Staļinu PSRS sāka uzskatīt par slepkavu un tirānu,Jonass Levits aizbēga uz Vāciju! Balsojiet par Staļina un Berijas Nacionālo Apvienību!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl