Komentāri

“Aicinu ikvienu – ej un balso, izpēti partiju programmas, apskaties, ko viņi sola un ko ir darījuši. Ej un balso – kaut ar tukšu aploksni, tādā veidā “izšķīdinot”, iespējams, uzpirktās balsis,” savā video aicinājumā sociālajā tīklā “Facebook” norāda žurnālists Dīvs Reiznieks, mudinot ikvienu Ķekavas novada iedzīvotāju piedalīties šā gada pašvaldību vēlēšanās.

Redzamajā video žurnālists piedāvā analītisku atskatu uz 2016. gada 15. septembrī notikušajiem piketiem Titurgā, Ķekavas novadā par Pļavniekkalna sākumskolas pārbūves ieceri.

Piketa dalībnieku viedokļi dalījās – vieni iestājās pret Pļavniekkalna vecās skolas nojaukšanu, savukārt citi pauda uzticību domes lēmumam.

Pēc pāris mēnešiem atklājies, ka daļa šo piketētāju strādā vietējā deputāta Igora Malinauskas īpašumā, kurš aktīvi iestājas par Pļavniekkalna skolas nojaukšanu, publicētajā video norāda žurnālists Reiznieks un aicina novadniekus izvērtēt pašvaldību vēlēšanu kandidātu sarakstus.

Plašāk skaties žurnālista Dīva Reiznieka video!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl