Komentāri

“Aicinu ikvienu – ej un balso, izpēti partiju programmas, apskaties, ko viņi sola un ko ir darījuši. Ej un balso – kaut ar tukšu aploksni, tādā veidā “izšķīdinot”, iespējams, uzpirktās balsis,” savā video aicinājumā sociālajā tīklā “Facebook” norāda žurnālists Dīvs Reiznieks, mudinot ikvienu Ķekavas novada iedzīvotāju piedalīties šā gada pašvaldību vēlēšanās.

Redzamajā video žurnālists piedāvā analītisku atskatu uz 2016. gada 15. septembrī notikušajiem piketiem Titurgā, Ķekavas novadā par Pļavniekkalna sākumskolas pārbūves ieceri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piketa dalībnieku viedokļi dalījās – vieni iestājās pret Pļavniekkalna vecās skolas nojaukšanu, savukārt citi pauda uzticību domes lēmumam.

Pēc pāris mēnešiem atklājies, ka daļa šo piketētāju strādā vietējā deputāta Igora Malinauskas īpašumā, kurš aktīvi iestājas par Pļavniekkalna skolas nojaukšanu, publicētajā video norāda žurnālists Reiznieks un aicina novadniekus izvērtēt pašvaldību vēlēšanu kandidātu sarakstus.

Plašāk skaties žurnālista Dīva Reiznieka video!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl