Dzīve Jelgavā pēc vēlēšanām: domē turpinās saimniekot Rāviņš

Komentāri
Dzīve Jelgavā pēc vēlēšanām: domē turpinās saimniekot Rāviņš

Šodien Jelgavas mēra amatā atkārtoti ievēlēts pilsētā uzvarējušās Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāvis Andris Rāviņš.

Viņš bija vienīgais domes priekšsēdētāja amata kandidāts, iegūstot 13 deputātu atbalstu. Divi deputāti balsoja pret Rāviņa kandidatūru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, ka deputātu sastāvs Jelgavas domē būtiski nav mainījies.

No ZZS saraksta domē iekļuvuši visi seši esošie deputāti: Andris Rāviņš, Mintauts Buškevics, Rita Vectirāne, Vilis Ļevčenoks, Dace Olte un Andrejs Garančs – un Jelgavas Valsts ģimnāzijas direktore Inese Bandiniece, kura iepriekšējās vēlēšanās palika pirmā aiz strīpas.

Esošo deputātu Valentīnu Grigorjevu “Saskaņas” sarakstā apsteidzis bijušais deputāts Andrejs Eihvalds, līdz ar to trīs “Saskaņas” vietas domē dalīs Eihvalds un esošie deputāti Sergejs Stoļarovs un Ivars Jakovels.

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK arī turpmāk domē būs pārstāvēta ar Juriju Strodu un Robertu Šlegelmilhu, bet no “Vienotības” Jelgavas domē iekļuvis tikai Aigars Rublis.

Savukārt Latvijas Reģionu apvienību domē varētu pārstāvēt Gunārs Kurlovičs, jo neviens no esošajiem politiskā spēka deputātiem – Saulvedis Šalājevs un Jānis Bacāns – nav guvis pietiekamu vēlētāju atbalstu.

Pie vienas vietas Jelgavas domē tikusi arī partija “KPV LV”, no kuras ievēlēts Lauris Zīverts.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl