Komentāri

Latvijas ministri Briselē sākuši vadīt Eiropas Savienības Padomes formālās sanāksmes. Pirmdien debitēja zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, kurš angļu valodas zināšanu trūkuma dēļ to darīja latviešu valodā.

J. Dūklavs iepazīstināja ar mūsu valsts prioritātēm Latvijas prezidentūras laikā, kā arī sāka diskusiju par to, kāda varētu būt dalībvalstu rīcība saistībā ar Krievijas embargo Eiropas Savienības pārtikas produktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ir pirmais Latvijas ministrs, kurš mūsu valsts prezidentūras laikā vada kādu no formālajām Eiropas Savienības Padomes ministru sanāksmēm Briselē. Angļu valodas zināšanu trūkuma dēļ ministrs ar žurnālistiem sarunājās ar tulka palīdzību.

Tāpat arī pirmdien notiekošās sanāksmes J. Dūklavs vadīja latviski, bet šāda kārtība nav nekas neparasts, jo latviešu valoda ir viena no Eiropas Savienības oficiālajām
valodām.

Iepazīstinot pārējo valstu ministrus ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības padomē prioritātēm, kā vienu no tām J. Dūklavs minēja risinājuma meklēšanu saistībā ar Krievijas noteikto embargo Eiropas pārtikas produktiem. Turklāt sanāksme, kurā viens no jautājumiem bija Krievijas embargo, pirmdien ieilga līdz vēlam vakaram.

Latvijas prezidentūras laikā mūsu valsts pārstāvniecības apjoms Eiropas Savienības Padomē ir aptuveni trīskāršojies, un pašlaik šeit mūsu valsti pārstāv jau vairāk nekā 180 cilvēku.

Lauksamniecības ministru tikšanās tikusi gatavota divus mēnešus, taču jāatzīst, ka ne visu ir iespējams izplānot uz priekšu. Piemēram, situācijas saasināšanās Ukrainā, terorakti Francijā un vēlēšanu rezultāti Grieķijā nozīmē, ka mūsu valsts prezidentūra izvērtīsies krietni vien vētraināka nekā sākotnēji prognozēts.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl