Druviete: Es nevaru pateikt politikai ardievas

0 Komentāru
Druviete: Es nevaru pateikt politikai ardievas
Bijusī izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete. (Foto: LETA)

”Es nevaru teikt politikai ardievas, jo mana profesionālā darbība jau vairāk nekā 25 gadus saistās ar ļoti nozīmīgu politikas virzienu, – tā ir valodas un izglītības politika, un nav svarīgi, kādā kapacitātē es ar šiem jautājumiem strādāju,” sacīja Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete.

Viņa ir viena no ministrēm, kas darbu nākamajā Ministru kabinetā neturpinās. I. Druviete 12. Saeimas vēlēšanās nesaņēma balsstiesīgo vēlētāju atbalstu.

Nākamajā valdībā gan vairums ministru nemainīsies, un šodien savu pēdējo sēdi aizvadījuši tikai pieci Ministru kabineta locekļi – finanšu ministrs Andris Vilks, izglītības ministre Ina Druviete, ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis, tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš. G. Bērziņš un R. Naudiņš ievēlēti nākamajā Saeimā, bet V. Dombrovskis, visticamāk, parlamentā saņems tā saukto mīksto mandātu. Savukārt I. Druviete vēlēšanās atbalstu nesaņēma, bet A. Vilks vairs nemaz nekandidēja, jo nolēmis aiziet no politikas.

0 Komentāru