Tieši pēc nedēļas notiks partijas “Vienotība” kongress, kuru paši partijas biedri un politisko notikumu komentētāji sauc par izšķirošu šī politiskā spēka pastāvēšanai.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • haralds elceris

  haralds elceris

  par†iju apvienības “Vieno†ība” kongress uzskatāms par izšķirošu šī poli†iskā spēka aiziešanai pa skuju †aku!
 • Valdis

  Valdis

  Es gan domāju, ka Vienotībā gudrāki prāti. Tak nebūtu tērējuši laiku un likvidējuši savu nepopulāro veidojumu. Un taisījuši jaunu. Pat, ja Rižā aizies no šīs partijas, vienalga, viņas gars un ēna sekos partijas imidžam. Un cilvēki neticēs "jaunajai" Vienotībai. Uz kaut ko nopietnu tāds "kuģa vraks" vairs nevar cerēt. Paliks tikai Vienotības fanāti - partijas biedru draugi, radi un neliels pūlītis ar tiem, kas ar Vienotības palīdzību ir uzdzīvojuši kaut kādu kapitālu. Tās vairs nebūs latviskuma, valstiskuma, taisnības un t.ml..) idejas, aiz kuram stāv lielākā masa no vēlētājiem. Bet, koalīcija Valdībā Vienotībai, kā tādai vairs nespīd............. Labāk izdomājiet jaunu Vienotību ("Tautiskums", "Saliedētība", "Lācplēši", "Māra", "Vienlīdzība", piemēram) un aizceļojiet "vēžu" kungi un dāmas uz citu mājvietu. Būs Jums personīgi gan labāk, gan izdevīgāk materiāli, gan parādīsies cerība būt valdošajā koalīcijā - piedalīties pie, treknā nodokļu maksātāju naudiņas un ES fondu "pīrāga", dalīšanas.
  • haralds elceris

   haralds elceris

   rudās mačkas (un ne tikai!) imāžs kā ēna sekos visu bijušo "Vieno†ības" Par†eigeno$$u imāžiem un visu par†iju, kurās kā slipīgi nāpšļi salīdīs "Vieno†ības" Par†eigeno$$es, imāžiem!
 • Kenins Zipciks
 • Voldemārs Stāvusis

  Voldemārs Stāvusis

  Katafalks jau pasūtīts - par mūsu, nodokļu maksātāju naudu?
  Kā pēdējais, ko varam jums dot.
 • Rasma Ozola

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!