Dombrovskis: Indikācijas uzreiz pēc noklausīšanās bija pozitīvas

Komentāri

Noklausīšanās laikā bija skaidri redzams, ka šis amats (eiro un sociālā dialoga komisārs un viceprezidents) ir ideoloģiskā domstarpību krustpunktā starp labēji centriskām un kreisajām grupām, kuru viedokļi par makroekonomikas pārraudzību atšķiras. Taču kopumā indikācijas uzreiz pēc noklausīšanās bija pozitīvas, tā sacīja Valdis Dombrovskis LNT raidījumā ”900 sekundes”, komentējot savu ”darba interviju” Briselē.

V. Dombrovskis atzina, ka tieši ideoloģijas atšķirības starp šiem politiskajiem spēkiem būs lielākais izaicinājums turpmākajā darbā.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka Eiropas Parlamenta (EP) komitejas apstiprinājušas vēstuli, kurā skaidrota komisāra kandidāta atbilstība amatam, tādējādi atbalstot pašreizējo EP deputātu Valdi Dombrovski (V/ETP) Eiropas Komisijas (EK) viceprezidenta amatam eiro un sociālā dialoga jautājumos. 73 balsis bijušas par, 25 balsojuši pret, bet četri atturējušies.

Trīs stundu ilgajā uzklausīšanas procedūrā V. Dombrovskim vairākkārt nācās atbildēt uz uzstājīgiem sociāldemokrātu grupas deputātu jautājumiem par Latvijas valdības paveikto krīzes radīto seku mazināšanai.

Lasi vēl