Dombrovskis: Esmu gatavs uzņemties pienākumus, lai koordinētu darbu pie Eiropas ekonomikas, kas strādā cilvēku labā

Eiroparlamentārieši Briselē otrdien izjautāja Latvijas virzīto Eiropas Komisijas (EK)  izpildviceprezidenta amata kandidātu Valdi Dombrovski. Viņam nākamajā komisijas piecu gadu sasaukumā paredzēta atbildība par ekonomikas jautājumiem.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  Pienākumi ir laba lieta, bet vajag tad arī uzņemties atbildību, ja nesanāks. Cerams, ka amatā esot viņš arī cīnīsies par Latvijas labklājību
 • Z Līvmane
 • Martins Adamsons
 • tua
 • Ivars Umbraško

  Ivars Umbraško

  Pirms tam eiropas ekonomika strādāja pret cilvēkiem ?
 • Domas , pārdomas

  Domas , pārdomas

  Varbūt varētu sākt ar Latvijas situāciju un neapliktu pensionārus ar ienākuma nodokli . Pēc tam padomātu par patiesi Valsts ekonomiku , kas darbotos iedzīvotāju labā un paralēli maksas medicīnai izveidotu arī Latvijas valsts bezmaksas medicīnas pakalpojumus , kurus varētu izmantot cilvēki ar zemiem ienākumiem . Ja cilvēkam ir atalgojums , vai pensija 300 - 500 Eiro mēnesī , bet stomatologs par savu darbu salabojot vienu zobu nosaka summu pie 300 Eiro , tīrot vairākus zoba kanālus , tad gluži vairs smieties par to Reklāmu , ko periodiski rāda TV vairs negribas , jo tā tiešām var izrādīties vienīga iespēja - Jums sasāpējies zobs , vai piedegusi torte un jūs neziniet , kā atrisināt problēmu ? Nevajag satraukties , jo Ņau jums palīdzēs ar ātro kredītu !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!