1 komentārs

”Es sapratu, ka mans lielākais pienesums būtu ārpus politikas,” atzina bijušais ekonomikas ministrs, 12. Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis, kurš tagad izlēmis veidot domnīcu pēc Pasaules Ekonomikas foruma parauga.

”Ja es piedāvātu savas idejas politikā, tad, pirmkārt, citas partijas kaut kādas politiskās greizsirdības dēļ uzskatītu par savu pienākumu ieņemt pretējo pusi,” uzskata V. Dombrovskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat viņš pauda, ka ”domāšana ar savu galvu, nevis pa ātro ņemt visu no Briseles, prasa ciešu sadarbību ar privāto sektoru”. ”Kaut kas tāds nav iespējams, strādājot Saeimā,” atzina V. Dombrovskis.

Jau ziņojām, ka par aiziešanu no aktīvās politikas paziņojis Saeimas deputāts, bijušais ekonomikas un izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis. “Rīt būs mana pēdējā Saeimas sēde. Atgriežos akadēmiskajā vidē,” politiķis raksta mikroblogošanas vietnē Twitter.

2013. gadā Dombrovskis kļuva par izglītības un zinātnes ministru pēc Roberta Ķīļa demisijas veselības problēmu dēļ. Šajā amatā viņš nostrādāja līdz toreizējā premjera Valda Dombrovska (V) demisijai. Nākamajā Laimdotas Straujumas veidotajā valdībā, kas tika izveidota 2014. gada sākumā, Dombrovskis ieņēma ekonomikas ministra amatu.

 

Skaties video!

TOP komentāri

  • Rūta Lūse
    0 0 0

    Rūta Lūse

    Pastāvēs, kas pārvērtīsies! Nevis 'mainīsies', kā TV raidījumā uzrakstīja toreizējais izglītības ministrs. Anete kautrīgi izlaboja, taču to nebija pamanījuši un vēl ilgi pēc tam daudzi citēja Raini Vjačeslava Dombrovska versijā, pat Olte. Kādā no TV šoviem meitene sāka pareizi, bet tūlīt ātri pārlaboja uz 'mainīsies'...
    Ja arī citi ministri tā orientējas savās nozarēs, sekas var būt visai graujošas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl