Divi “No sirds Latvijai” deputāti apsver iespēju pamest Saeimas frakciju

5 komentāri

Kamēr Inguna Sudraba aizņemta ar izmeklēšanas komisijas vadīšanu, šķelšanās notiek viņas vadītajā partijā “No sirds Latvijai”.

Divi “sirdslatviešu” frakcijas deputāti apsver iespēju to pamest. Šaubas par palikšanu frakcijas rindās ir deputātiem Arvīdam Platperam un Silvijai Šimfai. Viņuprāt partijai neesot izdevies izpildīt vēlētājiem dotos solījumus, turklāt partijas līdere figurējot daudzos skandālos, kurus nav spējusi partijas biedriem un vēlētājiem izskaidrot.

Tas, savukārt negatīvi ietekmējis partijas popularitāti. Ko darīt, deputāti lemšot oktobra beigās pēc partijas kongresa. Tikmēr Sudraba uzsver, ka runas par partijas vai frakcijas šķelšanos ir pārspīlētas.

“No sirds Latvijai” ir mazākā frakcija  Saeimā. tajā pārstāvēti tikai septiņi deputāti, līdz ar to divu aiziešana būtu liels trieciens. Partijas reitingi jau vairākus gadus tālu atpaliek no 5% robežas, kas jāpārvar, lai iekļūtu Saeimā.

TOP komentāri

 • Bijušais Jēkabpillietis
  +1 +1 0

  Bijušais Jēkabpillietis

  Ha ! Ja tā tā pati Šimfa no Jēkabpils, tad es par viņu zinu daudz interesantu lietu ! ....... Būtu jau nu labāk paklusējusi ! "Godīgā un nevainīgā" ???!!! Rēciens nāk !!!
 • s
  0 0 0

  s

  Cienu Platperu, saprotu, ka, būdams godavīrs, viņš novērtēja I.Sudrabas pirmsvēlēšanu solijumus, bet vēlāk gan jau gāja ne tā.Taču kura partija gan sola, gan ari to pilda?
 • Didzis Sedlenieks
  0 0 0

  Didzis Sedlenieks

  Parastā pirmsvēlēšanu histērija, kad deputāti skraida apkārt un meklē labāku robiņu, lai viņus ievēlētu treknajām amatā vēlreiz.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl