Diskusijas nerimst – vai Valsts prezidentam jāpaplašina pilnvaras?

Komentāri

To, ko prezidents drīkst, nedrīkst un kas ir tā pienākums, jau šobrīd kodolīgi formulē 20 Satversmes panti, bet pirms pusotra gada Saeimas priekšvēlēšanu karstumā bija partijas, kas vēlētāju balsis vāca, solot paplašināt prezidenta pilnvaras. Tieši tik ilgi arī turpinās diskusija par pamatlikuma grozīšanu.

Otrdien, 12. aprīlī, deputāti, ekspremjeri un eksperti pievērsās Satversmes 45. un 46. pantam, proti, – Valsts prezidenta tiesībām apžēlot noziedzniekus un sasaukt ārkārtas valdības sēdes. No bijušajām pirmajām personām ieradies gan bija vienīgi Valdis Zatlers, kurš tad arī dalījās savās pārdomās par šiem pantiem un atklāja, ka reiz apžēlojis personu, kas slepkavību pastrādājis afekta stāvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Skaties video, kādas izvērtās diskusijas un kas tika nolemts!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl