Komentāri

Sekojot starptautiskajai praksei, arī Latvijā drīzumā paredzēts likvidēt deputātu administratīvo imunitāti, kas neļauj viņus sodīt par nelieliem pārkāpumiem bez Saeimas piekrišanas.

Lai arī visi piekrīt, ka minētā norma no Satversmes svītrojama, radusies viena problēma. Proti, likvidējot imunitāti, sabiedrībai zustu iespēja uzzināt par deputātu pārkāpumiem, piemēram, par braukšanu vieglā alkohola reibumā vai problēmām ar ienākumu deklarācijā rakstīto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban skeptiski pret deputātu izcelšanu ir Zaļo un zemnieku savienības un Saskaņas pārstāvji. Vienu brīdi jau šķita, ka Saeimas vairākums gatavs sabiedrību atstāt neziņā par kolēģu mazajiem grēkiem. Taču, sajūtot mediju spiedienu, Juridiskās komisijas deputāti šodien tomēr nolēma, ka tas nevairotu uzticēšanos Saeimai. Vienošanās paredz, ka nogrēkojušos deputātu vārdi tiks nolasīti Saeimas plenārsēdē, kad administratīvais sods stāsies spēkā. Līdz attiecīgā regulējuma izstrādei esošā kārtība netiks mainīta.

Foto

Skaties video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl