Komentāri
Deputāts Eigims, bijušais Daugavpils mērs par savu palīdzi izvēlējies tuvu radinieci
Foto: LETA

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāvis Rihards Eigims stāsies Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas priekšā, jo viņš par savu palīdzi izvēlējies savas laulātās meitu, ziņo 900 sekundes.

Komisija vērtēs viņa rīcību. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šajā R. Eigima solī saskatījis interešu konfliktu un Saeimas deputātu ētikas kodeksa pārkāpumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

R. Eigims gan pats neuzskata, ka būtu ko pārkāpis.

Jāatgādina, ka komisija šogad vērtējusi jau vairāku deputātu rīcību. Tostarp bija Veiko Spolītis saistībā ar braukšanu dzērumā, Artuss Kaimiņš pēc konfliktēšanas Vecrīgā, kā arī Ojārs Kalniņš izteikumu dēļ par tikšanos ar Tibetas trimdas valdības pārstāvi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl