1 komentārs

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija neuzskata, ka Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas priekšsēdētājs Ringolds Balodis (NSL) būtu pārkāpis deputātu ētikas kodeksu, vadot komisiju sēdes un izsakoties par parlamentārieti Artusu Kaimiņu (LRA).

Komisijas vairākums uzskatīja, ka Balodis nav pārkāpis ētikas kodeksa normas. Kaimiņa frakcijas biedrs Dainis Liepiņš gan bija pretējās domās. Savukārt parlamentārietis Ivars Brīvers (LRA) balsojumā atturējās.

Kaimiņš iesniegumā Ētikas komisijai skaidroja, ka 12.janvārī Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē vēlējies izteikties un Balodis to arī ļāvis darīt. Kaimiņš paudis viedokli par komisijas darba kārtību un organizāciju. “Acīmredzami deputāts Ringolds Balodis nepiekrita manam viedoklim, jo laikā, kad es runāju, izslēdza mikrofonu un paziņoja, ka komisijas sēde ir slēgta,” klāstīja Kaimiņš.

Viņš arī piebilda, ka 19.janvāra parlamentārās izmeklēšanas sēdē Balodis esot vairākkārt izteicis piezīmes parKaimiņu. Piemēram, pēc jautājumu uzdošanas bijušajam ekonomikas ministram Vjačeslavam Dombrovskim (V) Balodis “smīnēdams” noteica: “Esat pārsteidzoši pieklājīgs, patiešām,”” iesniegumā klāstīja Kaimiņš. Viņš arī norādīja, ka Balodis vairākkārt ir teicis, ka pēc profesijas Kaimiņš ir aktieris un Saeima nav teātris, un tas esot “diskriminējoši un neprofesionāli”.

Pēc Kaimiņa domām, neļaujot izteikt savu viedokli komisijas sēdēs un līdz ar to sniegt priekšlikumus komisijas darbam, kā arī izsakot dažādas piezīmes par viņa izglītību un profesiju, Balodis pārkāpj ētikas kodeksu. Kaimiņš arī piebilda, ka ar savu rīcību Balodis izrāda “klaju necieņu un ir nepieklājīgs” pret viņu.

Kaimiņa iesniegumā arī teikts, ka ar savu rīcību Balodis pieļauj, ka viņa personiskās intereses – “nepatika” pretKaimiņu un viņa viedokli – “prevalē pret valstiskajām interesēm, kas ir komisijas darbs”.

Kā ziņots, šajā sasaukumā komisija vērtēja arī vairākus iesniegumus par Kaimiņa rīcību. 21.janvārī komisija nolēma izbeigt lietu saistībā ar viņa rīcību Spēlmaņu nakts laikā, savukārt iepriekšējā mēnesī Ētikas komisija konstatēja Kaimiņa rīcībā deputāta ētikas kodeksa pārkāpumu, iesaistoties konfliktā Vecrīgā. Kā sods viņam toreiz tika piemērots rakstveida brīdinājums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • JURIS
    0 0 0

    JURIS

    MALACIS KAIMINS!!!! PARADI GAN KA NO KURKULIEM UZBLIZT TIE LIELIE, UN ATEDUSIES ..... saveie sapratis=]

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl