Deputāti sūdzas, ka viņus neielūdz uz starptautiskām konferencēm

Komentāri

Pagājušajā nedēļā vairāki deputāti pauda sašutumu, ka neesot ielūgti piedalīties augsta līmeņa starptautiskā konferencē un pat nav zinājuši, ka pasākums notiek, lai gan to rīkoja Saeima.

Šo sūdzību dēļ Saeima mainījusi kārtību, kā deputāti tiek informēti par pasākumiem, ko rīko parlaments. Informāciju turpmāk viņi saņems biežāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sūdzības bijušas par pagājušajā nedēļā Saeimas rīkoto, prezidentūras ietvaros notiekošo drošībai un ārpolitikai veltītu starptautisku konferenci. Virkne deputātu par to bija uzzinājuši pavisam nejauši, jo laikus neesot bijuši ne informēti, ne saņēmuši ielūgumu ierasties. Neielūgto viesu vidū bija arī Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītāja Solvita Āboltiņa.

Problēmu šodien apsprieda Saeimas vadība un nolēma, ka turpmāk pirms katra pasākuma, ko rīko parlaments, deputātiem ir jānosūta divi atgādinājumi.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl