Deputāti dodas “vasaras brīvdienās”. Prezidenta kanceleja strādās pie priekšlikumiem darba uzlabošanai

0 Komentāru
Deputāti dodas “vasaras brīvdienās”. Prezidenta kanceleja strādās pie priekšlikumiem darba uzlabošanai
Foto: LETA

Saeimas deputāti noslēguši pavasara sesiju un devušies garā atvaļinājumā līdz pat septembrim. Pavasara sesijas pēdējā sēdē piedalījās arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Viņš uzslavēja deputātus par darbu Valsts militārās drošības stiprināšanā un kaunināja tautas priekšstāvjus par sasteigtu, nesagatavotu lēmumu pieņemšanu. Līdz rudenim Valsts prezidenta kanceleja izstrādās priekšlikums Saeimas darba uzlabošanai.

Sociālā nevienlīdzība un neticība valsts varai ir tās plaisas, kas apdraud mūsu valsts drošību un nākotni, uzrunājot Saeimas deputātus pavasara sesijas noslēguma sēdē, sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Parlamenta bilancē esot gana daudz nepadarīto vai slikto darbu. Viņš aicināja uzlabot likumdošanas darba kvalitāti, un līdz rudenim Valsts prezidenta kanceleja izstrādās priekšlikumus kā to paveikt.

Pie Saeimas labajiem darbiem prezidents pieskaitīja gāzes tirgus atvēršanu un lēmumus kredītiestāžu sektora uzraudzības stiprināšanai. Atbalstu guvuši arī prezidenta rosinātās izmaiņas nacionālās drošības likumos.

Saeimas pavasara sesijas pēdējā sēdē deputāti apstiprināja tā dēvēto “mīksto” mandātu Askoldam Kļaviņam, kurš ieņems Gunta Belēviča vietu parlamentā. Kļaviņš būs deputāts līdz brīdim, kamēr no viņa pārstāvētā vēlēšanu apgabala ievēlētie Zaļo un zemnieku savienības deputāti pildīs ministra pienākumus. Tikmēr zaļzemnieks Valdis Kalnozols no šodienas ticis pie “cietā” mandāta. Pavasara sesiju deputāti noslēdza līksmā noskaņojumā, pie alus un kvasa kausiem ielīgojot Jāņus.

Video

0 Komentāru