Deputātes Lindas Ozolas “Twitter” ieraksts raisa sašutumu Saeimā

20 komentāri

Ne vien sociālo tīklu lietotāju, bet arī vairāku Saeimas kolēģu sašutumu izpelnījies Ārlietu komisijas deputātes Lindas Ozolas (JKP) ieraksts vietnē “Twitter”.

Īsi pēc tam, kad pasauli pāršalca ziņa, ka Turcija sākusi militāru operāciju pret kurdu kaujiniekiem Sīrijas ziemeļos, Saeimas deputāte Linda Ozola vietnē “Twitter” vēstīja: “Tik īpaši būt Turcijas parlamentā brīdī, kad uzzini, ka Turcija ir uzsākusi militāru operāciju Sīrijā.”

Ieraksts sociālajā tīklā izsauca sašutuma vētru un stundas laikā tika dzēsts. Vairāki Ozolas Ārlietu komisijas kolēģi vēlas notikušo pārrunāt jau nākamajā komisijas sēdē.

“Ļoti neprofesionāli, katram deputātam, kas ieņem noteiktu amatu Ārlietu komisijā, būtu jāapzinās, ka jebkādā šādā vizītē, jebkādā savā izteikumā viņš pārstāv valsti kopumā, viņš nepārstāv tikai sevi, savus personiskos uzskatus, savu politisko spēku, bet Latviju,” saka Saeimas deputāts Didzis Šmits.

Ozola ceturtdien savā “Twitter” profilā publicējusi ierakstu, kurā norāda: “Atzīstu, ka mans vakardienas ieraksts bija viegli pārprotams, un šī man ir patiesi laba mācība par “Twitter” komunikācijas spēku. Karu plosītajā Sīrijā es patiesi atbalstu konfliktu risināšanu sarunu ceļā un to skaidri paudu arī Turcijas partneriem.”

20 komentāri