3 komentāri
Deputāta kandidāts Rīgā apstrīd vēlēšanu rezultātus, jo tajos neatrod sievas solīto “plusiņu”
Patrīcija Eglīte / LETA

Rīgas domes deputāta amata kandidāts Normunds Vīrs no “Eiroskeptiķu – Rīcības partijas” apstrīdējis vēlēšanu rezultātus, jo tajos nav atradis sievas solīto “plusiņu”.

Vīrs aicināja veikt vēlēšanu zīmju pārskaitīšanu Rīgas 153.vēlēšanu iecirknī, jo viņam esot informācija, ka plusu pretī viņa vārdam vēlēšanu zīmē ir ielicis gan viņš pats, gan viņa sieva, gan meita, taču vēlēšanu rezultāti liecina, ka deputāta kandidāts ir saņēmis tikai vienu plusu.

Deputāta kandidāts sūdzībā norādīja, ka vēlas pats personīgi pārbaudīt Rīgas 153.vēlēšanu iecirkņa vēlēšanu zīmes par viņa pārstāvēto politisko spēku, kā arī nederīgās vēlēšanu zīmes. “Vēlos, lai pārbaudē būtu klāt mana uzticības persona un šī pārbaude tiktu fiksēta videoformātā,” bija teikts iesniegumā.

Centrālās vēlēšanu komisija 9.jūnijā Vīra sūdzību noraidīja kā nepamatotu.

Skaties.lv jau vēstīja, ka Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien izskatīja iesniegumus par iespējamiem pārkāpumiem arī citās pašvaldībās. Taču tie visi tika atzīti par nepamatotiem. Tostarp tika noraidīts aicinājums atcelt vēlēšanu rezultātus vairākos desmitos Rīgas iecirkņu.

Savukārt daļai Ķekavas vēlētāju būs jādodas balsot atkārtoti. CVK izsludinājusi atkārtotu balsošanu vēlēšanu iecirknī, kas atrodas Ķekavas kultūras namā.

Fotoreportāža: tā iedzīvotāji pirms nedēļas devās vēlēt savu pašvaldību

TOP komentāri

 • Deputāta sievas mīļākais
 • Ilgvars Vanags
  0 0 0

  Ilgvars Vanags

  Tik un tā, nekādas būtiskas izmaiņas šis notikums visai noteikti neizraisīs - vismaz, dēļ tā, ka tas viss ir velēšanas ( un viltošanas arī) farss ar visvisādiem politiskiem spēkiem, kas plašas tautas masas interesēs neizstāv. Jau neatceros gluži kurš to teica, bet lielāka daļa no šāda veida partijām ( ka tie paši eiroskeptiķi un pārējie formējumi ar pilnība neskaidru politisku noskaņojumu ) ir domāta karjeristiem, lai pamēģināt vinnēt velēšanās un tur sev "laimi" atrast.
 • Dainis Rēpiņš
  0 0 0

  Dainis Rēpiņš

  Vinnētājs ir nevis tas kas vēlē bet tas kas savāc..urnas un skaita aploksnes...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl