Darbu sāk Veselības ministrijas premjeres rosinātā darba grupa

Komentāri

Pirmdien uz pirmo sēdi sanāks premjerministres Laimdotas Straujumas rosinātā darba grupa, kuras mērķis būs izstrādāt priekšlikumus veselības nozares attīstīšanai.

Šajā darba grupā strādās arī divi agrākie kandidāti ministra amatam, kuri no šādas politiskas nākotnes atteicās – Rīgas Stradiņa universitātes attīstības prorektors Toms Baumanis un Veselības ekonomikas asociācijas vadītāja Daiga Behmane.

Laimdota Straujuma iepriekš atzina, ka būs pateicīga, ja prezidents piedāvās kandidatūru vakantajam veselības ministra amatam. Viņa arī neizslēdza, ka līdz vēlēšanām varētu parādīties arī kāds kandidāts, kurš būtu ar mieru kļūt par ministru atlikušajos divos mēnešos, kā arī varētu būt potenciālais ministra amata kandidāts pēc Saeimas vēlēšanām.

Portāls ”Skaties.lv” jau ziņoja, ka veselības ministrs tā arī nav atrasts, lai arī Valsts prezidents Andris Bērziņš par to izteicies samēra skarbi un sacījis, ka pats ir gatavs nākt klajā ar kandidātiem.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl