Komentāri

Patlaban, kad Centrālajā Vēlēšanu komisijā (CVK) jau ir iesniegti partiju saraksti gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, kandidātiem, kuru vārdi minēti sarakstos, jau ir par vēlu atsaukt savu dalību, LNT raidījumā ”900 sekundes” stāstīja CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars.

12. augustā iesniegumu par izstāšanos no partijas ”No sirds Latvijai” iesniedza Liene Cipule, kas Ingunas Sudrabas partijā startē ar piekto kārtas numuru. Viņa medijiem skaidroja, ka lēmums par izstāšanos no partijas bijis ilgs un tas saistīts ar ”nesaprotamiem ziedojumiem”, par kuriem L. Cipule esot uzrakstījusi oficiālu vēstuli partijas revīzijas komisijai. Viņa norādīja, ka nav arī saņēmusi vajadzīgos paskaidrojumus no partijas vadības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

A. Cimdars stāstīja, ka šis nav pirmais gadījums, kad kāds topošais vai esošais politiķis vēlas atsaukt savu kandidatūru neilgi pirms Saeimas vēlēšanām, taču konkrētus gadījumus viņš neminēja.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl