Cilvēki stāv rindās pēc autogrāfiem Zatlera grāmatā Kas es esmu?

1 komentārs
Cilvēki stāv rindās pēc autogrāfiem Zatlera grāmatā Kas es esmu?
Grāmatas "Kas es esmu" autors bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers sniedz autogrāfus tikšanās laikā apgāda "Jumava" grāmatnīcā. (Foto: LETA)

Desmitiem interesentu šodien pulcējās pie apgāda Jumava grāmatnīcas, lai tiktos ar eksprezidentu Valdi Zatleru un iegūtu viņa rakstītos memuārus Kas es esmu?.

Pirmajiem 30 apmeklētājiem grāmatu ar autogrāfu bija iespēja iegūt bez maksas. Tāpēc pirmie grāmatas tīkotāji rindā esot stāvējuši jau no agra rīta.

Autora parakstu grāmatā vēlējās iegūt daudzi eksprezidenta bijušie darba kolēģi mediķi, arī cilvēki, ar kuriem autoram dzīves ceļi krustojušies citos apstākļos, kā arī Zatlera atbalstītāji un vienkārši interesenti.

Skaties foto!

Daudzi grāmatas autoram dāvāja ziedus. Bijušais prezidents Zatlers, parakstot grāmatas, atzina, ka jūtas gandarīts par cilvēku interesi.

V. Zatlers, kurš bija valsts galva no 2007. līdz 2011. gadam, grāmatā Kas es esmu?, stāsta par savu darbu Valsts prezidenta amatā. Ar grāmatu viņš vēlējies parādīt dažas mazāk zināmas prezidenta darba aizkulises, kā arī atklāt varas cinisko un reizē arī cilvēcisko dabu.

1 komentārs