Čigāne par ministru algu celšanu: Ir jāpārvar politiskais populisms

1 komentārs

”Mēs nevaram daudz prasīt, bet maz dot,” sacīja Lolita Čigāne (Vienotība), kura virza ideju par to, ka ministriem Latvijā ir būtiski jāpalielina atalgojums. Duelī savu oponentu Ingmāru Līdaku (Zaļo un zemnieku savienība) viņa aicināja ”pārvarēt politisko populismu”.

L. Čigāne, kas jau iepriekš izteikusies, ka ministru atalgojumam ir jāpieaug vismaz par 800 eiro un ka pašlaik privātajā sektorā profesionāļi saņem par 40% lielāku atalgojumu nekā ministri, sacīja, ka pašlaik algas ir 2002. gada līmenī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tieši atalgojuma un lielās atbildības samērs daudziem profesionāļiem bija arguments, kādēļ viņi noraidīja piedāvājumu stāties kādā no ministru amatiem.

Tam, ka zemais atalgojums bijis par iemeslu darba piedāvājuma noraidīšanai, atzina arī I. Līdaka, kurš gan iestājas par to, ka algas nav jāpalielina.  Tiesa gan, I. Līdaka sacīja, ka algas būtu jāpalielina, taču tam būtu jānotiek kaut kad vēlāk – tad, kad būs zināms, kuri cilvēki darbosies konkrētu ministru amatos. Viņš uzskata, ka tagad ir nepiemērots laiks, kad spriest par šo jautājumu.

TOP komentāri

  • Martins
    0 0 0

    Martins

    Nu ja jau Jums Ciganes kundze ir tik slikta alga, kurs Jums trauce doties uz to privato sektoru un pelnit vairak??? Pilnigi degradejusies personiba, kaa var kaut ko tadu pateikt? Pretjautajums Jums Ciganes kundze - kaa Jus no manis, kaa iedzivotaja, varat tik daudz njemt (nodoklus) dodot pretii tik maz? Sanjemiet piemeram 720 eur algu (Neto) un nedod Dievs kas notiks (slimibas lapa, dosanas bezdarbniekos), redzesim cik Juus dabusiet atpakalj, vai spesiet izdzivot! Jus tur runajiet par tukstosiem, mes parastie iedzivotaji labi ja sanjemam 800 eur algu, lai izdzivotu. Jums kauns nav?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl