Komentāri

Pašlaik četras politiskās partijas – “No sirds Latvijai”, “Saskaņas centrs”, “Vienotība” un “Zaļo un zemnieku savienība” ir pārsniegušas 50% no atļautajiem tēriņiem pirmsvēlēšanu politiskajai aģitācijai, intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” atzina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Jaroslavs Streļčenoks.

Kopumā Latvijā kopš gada sākuma partijām saziedoti 3,2 miljoni eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visām 13 partijām, kas piedalīsies 12. Saeimas vēlēšanās, ir noteikts līdzekļu limits, ko tām atļauts tērēt politiskajai aģitācijai 120 dienās pirms vēlēšanām. Šī summa ir 423 tūkstoši eiro. Pašlaik četras partijas jau ir pārsniegušas 50% no atļautā limita. 95% atļautās summas jau ir iztērējusi partija “No sirds Latvijai”, 86% – “Saskaņas Centrs”, 70% – “Vienotība”, 62% – “Zaļo un zemnieku savienība”. Pārējās partijas vēl nav iztērējušas pusi no pieļaujamās summas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl