1 komentārs
Centrālo vēlēšanu komisiju turpinās vadīt Arnis Cimdars
Foto: LETA

Saeimas Juridiskā komisija lēmusi, ka Centrālo vēlēšanu komisiju (CVK) turpinās vadīt Arnis Cimdars. Viņš šajā amatā ir jau rekordilgu termiņu – jau 17 gadus. Cimdars atzīst, ka par padarīto ir gandarīts, un amatu pamest nevēlas, jo neredz sev pienācīgus konkurentus, kas varētu pretendēt uz šo atbildīgo amatu.

Centrālajā vēlēšanu komisijā Arnis Cimdars sāka strādāt 1997. gadā, jau pēc gada ieņemot iestādes vadītāja amatu. Līdz ar atbildīgo darba posmu viņš izstājās no partijas Saimnieks.

Tagad, atskatoties uz 17 gadu laikā paveikto, Cimdars akcentē, ka nekad neesot bijis pakļauts politiskajam spiedienam, jo vēlēšanu sistēma ir decentralizēta un ļoti caurspīdīga.

Kā svarīgākos darāmos darbus Cimdars min vēlēšanu tiesību realizēšanu tiem cilvēkiem, kuriem ir tikai personas apliecība un nav pases, un ārvalstīs dzīvojošo pilsoņu vēlēšanu procesa atvieglošanu. Bieži vien gan sabiedrībā izskan jautājums, vai CVK nav nepieciešamas svaigas asinis, taču pats Cimdars neuzskata, ka būtu aizsēdējies amatā, viņš drīzāk satraucas par veselīgas konkurences neesamību.

Par CVK vadības pārvēlēšanu, kas piesaistīja mediju uzmanību, nedaudz satraukušies bija arī deputāti. Cimdaram deputāti jautājumus nesteidza uzdot, vien ļāva pašam izteikties par nākotnes plāniem. Vienīgā replika izskanēja no Saskaņas pārstāvja.

Līdz ar Cimdaru pārvēlēti arī pārējie CVK locekļi.

Nākamreiz Cimdaram ar savu komandu uz Saeimu atskaitīties par padarīto nāksies iet pēc četriem gadiem.

TOP komentāri

  • bomis
    0 0 0

    bomis

    latviānijas stagnāts Nr. 1 paliek savā amatā uz mūžiem...
    tas nekas, ka reāli nav izdarījis neko!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl