Čakša: Veselības aprūpes sistēma vairākus gadus būvēta pati sev

Veselības aprūpes sistēma 28 gadus ir tikusi būvētā pati sev, nevis cilvēkam, intervijā aģentūrai LETA atzina bijusī veselības ministre, tagad Saeimas deputāte Anda Čakša (ZZS).

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Pietiek lobēt privātās klīnikas un viss sakārtosies!
 • Vita Dzerkale

  Vita Dzerkale

  Mainàs ministri un katru reizi vecais nav labi darìjis. Visi kautko maina uz mùsu rèķina,taçu nekas nemainàs uz labo pusi. Tikai tautas izdevumi aug augumà. Pie àrstiem ejot jebkurà gadijumà jàmaksa,protams ja vari tikt ar trìs vai vairàk mèneshu gaidìshanu. Anglijà pacientam ir 15 min. Ar vienu appointmentu. Ja ir vairàkas problèmas ñem uz katru appointmentu. Un nekas nav jàmaksà. Ja dzìvè ir bijusi nopietna operàcija,recepshu zàles visas par velti. Latvijà,maksà par vizìti vai vispàr maksas pakalpojumu. Par zàĺu cenàm nerunàsim. Pat slimnìcà guĺot,pasham zàles jàpèrk. Par ko tiek maksàts Sociàlais nodoklis?
 • Anda Zahovska
 • Lasita

  Lasita

  Veselības sistēma līdz šim būvēta haotiski, kā rezultātā to par vienotu sistēmu pat nevar nosaukt. Otrs, veidots tā, lai privātie gūtu peļņu. Laikam pietuvinātie. Valsts apmaksātus pakalpojumus vajag nodot tikai un vienīgi valsts ārstniecības iestādēm un viss. ātri tur kā speciālisti sarastos utt.
 • Серафим Кригер

  Серафим Кригер

  Kas nav buvets pats sev...varbut radari kuri pelna miljonus
 • Arturo Essential Busino

  Arturo Essential Busino

  Uztaisiet vienreiz ko normali un paliekosu,veselības sistemā ta lai butu tā ērti pieejama visiem!
  Citādi no šejienes pazudis vel vairāk cilveku,nekādas stabilitātes!
  Cilvēkiem vajag stabilitāti un drošibu ne tikai šodienai bet drosai nākotnei un ritdienai!!!!
 • Ivars Stivriņš

  Ivars Stivriņš

  Veselības sistēma ir būvēt ne ārstiem, ne pacientiem... Tā ir būvēts farmācijas uzņēmumiem... Tas ir viss, kas ir jāzin par mūsu veselības sistēmu... Un, protams, ka pretspars , tās lauzšanai būs milzīgs.. ar daudzu troļļu "vārīšanos" un kaukšanu....
  • viss jau samaisīts !!

   viss jau samaisīts !!

   Čakšai grozu sistēma arī tika labi sastādīta uz papīra un nekādi nebija iedarbināma, toties ļoti labi šie rakstu darbi iedarbojās uz cilvēkiem un daudzi jau atvēra savus maciņus tik pārliecinošiem Čakšas apgalvojmiem! Būtu vismaz atklāti atvainojusies tautai, par saviem nepadarītiem un krāpjošajiem darbiem! Un tagad vislabākais ko viņa varētu darīt ir PAKLUSĒT un mierīgi sēdēt savā krēslā !!!
 • Aigars Stogis

  Aigars Stogis

  Ar savām visām reformām, kropļi pilnīgi sačakarēja gan vaselības sistēmu, gan izglītības sistēmu !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!