Čakša atsauc savu kandidatūru Eiroparlamenta vēlēšanās

0 Komentāru
Čakša atsauc savu kandidatūru Eiroparlamenta vēlēšanās
EDIJS PĀLENS, LETA

Bijusī veselības ministre, tagadējā Saeimas deputāte Anda Čakša (ZZS) tomēr nolēmusi nekandidēt Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās, apliecināja politiķe.

Iepriekš bija paredzēts, ka Čakša startēs EP vēlēšanās Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) sarakstā ar trešo kārtas numuru.

Tomēr politiķe aģentūrai LETA skaidroja, ka vairāku iemeslu dēļ pieņēmusi lēmumu tomēr nekandidēt šajās vēlēšanās. Viņa teica, ka tas saistīts ar smago iepriekšējo periodu veselības ministres amatā, kā viņai ir daudz darāmā nacionālā līmenī kā Saeimas deputātei.

Parlamentāriete norādīja, ka Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā kopā ar kolēģiem strādās pie jautājumiem, kas skar gan veselības, gan labklājības sfēru – sociālās rehabilitācijas jomā un saistībā ar invaliditāti no bērnības.

Tāpat politiķe pauda, ka sekos līdzi, lai veselības nozarē turpinātos reformas un tiktu rasti iepriekš paredzētie līdzekļi. Komisijā tikšot arī strādāts pie jautājumiem par e-veselības darbību, kā arī cenu samazināšanas panākšanu kompensējamiem medikamentiem, sacīja bijusī veselības ministre.

EP vēlēšanas notiks maija nogalē.

0 Komentāru