Komentāri
Bučas, ziedi un rokasspiedieni – skaties, kā jauno premjeru sveica pēc ievēlēšanas
Foto: LETA

Šodien Latvijas politikā liela diena – pēc spraigām debatēm Saeimā ievēlēts jauns Ministru prezidents. Kā jau ierasts, pēc ievēlēšanas, protams, neizpalika sveicieni, bučas un ziedi. Jaunievēlētais premjers Māris Kučinskis ir 18. Ministru prezidents pēc neatkarības atjaunošanas.

Lai arī par valdības apstiprināšanu balsoja 60 deputāti, pret bija – 32, tomēr ceļš uz premjera amatu M. Kučinskim nebija ziediem kaisīts. Piemēram, Mārtiņš Bondars no Saeimas tribīnes pavēstīja, ka Kučinska augstākais sasniegums ir bērnu laukuma izveide Liepājā, kas nav premjera cienīgs sasniegums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai vai kā – Mārim Kučinksim balsojums izrādījās veiksmīgs, un pēc balsojuma viņu steidza sveikt atbalstītāji. Skaties piedāvā apskatīt sveicēju pulku un jauno premjeru – Māri Kučinski.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl