Brigmanis: Politikā vienmēr par ministrijām ir bijusi cīņa

Komentāri

”To, ko partijas tagad izcīnīs, ar to viņas dzīvos. Un es domāju, ka to katrs saprot,” sacīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

”Būtu naivi domāt, ka kaut kas mainīsies, politikā tas ir bijis – par ministrijām ir bijusi vienmēr šī cīņa,” sacīja A. Brigmanis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc valdības veidošanas sarunu nonākšanas strupceļā partijas plāno šonedēļ apspriest topošā Laimdotas Straujumas Ministru kabineta deklarāciju un par amatiem runāt tikai nākamnedēļ

Lielākie strīdi ir par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), uz ko pretendē gan Nacionālā apvienība, gan Zaļo un zemnieku savienība.

Tikmēr Vienotība pēc neveiksmīgajām sarunām ar pārējām divām topošās koalīcijas partijām, nolēmusi tikties arī ar citiem Saeimā ievēlētajiem politiskajiem spēkiem – partiju No sirds Latvijai un Latvijas Reģionu apvienību. Premjera partijā gan joprojām uzskata, ka valdība jāveido tikai Vienotībai, Nacionālajai apvienībai un Zaļo un zemnieku savienībai, taču Solvita Āboltiņa teorētiski pieļauj arī kāda cita politiskā spēka piesaisti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl