Brigmanis pārskatāmā nākotnē gatavs atteikties no LZS vadīšanas

Komentāri

Tagadējais Latvijas Zemnieku savienības (LZS) vadītājs Augusts Brigmanis LZS simtgades kongresā paziņojis, ka pārskatāmā nākotnē ir gatavs partijas vadības grožus atdot kādam citam, – no LZS kongresa Jelgavā ziņo TV3 korespondents Jānis Eglītis.

Tajā pašā laikā Brigmanis pauda, ka LZS nākotnē varētu  vadīt kādu no ministrijām, piemēram, Ārlietu, Iekšlietu vai Tieslietu ministriju.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – uz kongresu Jelgavā šodien pulcējas Latvijas Zemnieku savienības (LZS) biedri, kuri pārvēl partijas vadību.

Uz partijas vadītāja amatu kandidē Augusts Brigmanis, kurš arī pašlaik pilda šos pienākumus. Sākotnēji uz LZS priekšsēdētāja amatu plānoja pretendēt arī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, taču vēlāk viņš savu kandidatūru atsauca.

Ministru prezidents Māris Kučinskis Latvijas Zemnieku savienības (LZS) simts gadu pastāvēšanas kongresā pauda, ka viņa pārstāvētā Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) laika gaitā no konservatīvas partijas kļuvusi par reformu partiju.

LZS pašlaik ir vairāk nekā 1500 biedru un 74 nodaļas visā Latvijā.

Foto no LZS kongresa:

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl