Brigmanis: Jānis Jurkāns ir melis, vienkārši melis!

Komentāri

Augusts Brigmanis šodien Saeimā TV3 Ziņām komentēja bijušā politiķa Jāņa Jurkāna vakardienas izteikumus. Brigmanis akcentēja, ka nevienu brīdi nav noliedzis, ka ir pazīstams ar Jūliju Krūmiņu, bet Zaļo un zemnieku savienībai gan nav nekādu attiecību ar Jūliju Krūmiņu.

Vakar portāls “pietiek.com” publicēja interviju ar Jāni Jurkānu, kur viņš apgalvo: “Brigmanis saka – kas ir Jūlijs Krūmiņš, es viņu nepazīstu, un ZZS ar viņu nav nekāda saistība. Tajā pašā laikā es ar Brigmani spēlēju kārtis 30. jūlijā pie Jūlija Krūmiņa…”

Šie Jurkāna izteikumi manāmi saniknoja Brigmani, un viņš pat nosauca Jurkānu par meli.

Foto: LETA

Foto: LETA

Augusts Brigmanis, ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs

Jurkāns ir melis! Viņš ir vienkārši melis! Es pazīstu Jūliju Krūmiņu, un es nevienā vārdā neesmu teicis to, ka viņu nepazīstu…. Es Jūliju Krūmiņu pazīstu. Es viņu cienu. Es ar viņu esmu kopā pasākumos bijis. Tas, ko Jurkāna kungs izplatīja, ir meli, un tas ir pārbaudāms radio ziņās.

Brigmanis akcentēja, ka Jurkāns ir izplatījis melus, jo radio intervijā viņš nav noliedzis pazīšanos ar Krūmiņu, un to var pārbaudīt radio ierakstā.

Kā ziņojām, šodien Jūliju Krūmiņu atbrīvoja no apcietinājuma. Tāpat Krūmiņa advokāts stāstīja, ka aizturēšanu nesaista ar topošo grāmatu.
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs uzņēmējam Jūlijam Krūmiņam noteicis aizdomās turētā statusu divos kriminālprocesos. Krūmiņam piemērots aizdomā turētā statuss divos kriminālprocesos. Otru kriminālprocesu, kas sākts pret Krūmiņu, advokāts nevarēja izpaust.
Rusanovs skaidroja, ka vienā kriminālprocesā uzņēmējam kā drošības līdzeklis piemērots aizliegums izbraukt no valsts un tikties ar konkrētām personām, bet otrā kriminālprocesā viņam drošības līdzeklis nav piemērots.

VIDEO

Plašāk par Krūmiņa lietu TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl