Brigmanis: Jānis Jurkāns ir melis, vienkārši melis!

Komentāri

Augusts Brigmanis šodien Saeimā TV3 Ziņām komentēja bijušā politiķa Jāņa Jurkāna vakardienas izteikumus. Brigmanis akcentēja, ka nevienu brīdi nav noliedzis, ka ir pazīstams ar Jūliju Krūmiņu, bet Zaļo un zemnieku savienībai gan nav nekādu attiecību ar Jūliju Krūmiņu.

Vakar portāls “pietiek.com” publicēja interviju ar Jāni Jurkānu, kur viņš apgalvo: “Brigmanis saka – kas ir Jūlijs Krūmiņš, es viņu nepazīstu, un ZZS ar viņu nav nekāda saistība. Tajā pašā laikā es ar Brigmani spēlēju kārtis 30. jūlijā pie Jūlija Krūmiņa…”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šie Jurkāna izteikumi manāmi saniknoja Brigmani, un viņš pat nosauca Jurkānu par meli.

Foto: LETA

Foto: LETA

Augusts Brigmanis, ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs

Jurkāns ir melis! Viņš ir vienkārši melis! Es pazīstu Jūliju Krūmiņu, un es nevienā vārdā neesmu teicis to, ka viņu nepazīstu…. Es Jūliju Krūmiņu pazīstu. Es viņu cienu. Es ar viņu esmu kopā pasākumos bijis. Tas, ko Jurkāna kungs izplatīja, ir meli, un tas ir pārbaudāms radio ziņās.

Brigmanis akcentēja, ka Jurkāns ir izplatījis melus, jo radio intervijā viņš nav noliedzis pazīšanos ar Krūmiņu, un to var pārbaudīt radio ierakstā.

Kā ziņojām, šodien Jūliju Krūmiņu atbrīvoja no apcietinājuma. Tāpat Krūmiņa advokāts stāstīja, ka aizturēšanu nesaista ar topošo grāmatu.
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs uzņēmējam Jūlijam Krūmiņam noteicis aizdomās turētā statusu divos kriminālprocesos. Krūmiņam piemērots aizdomā turētā statuss divos kriminālprocesos. Otru kriminālprocesu, kas sākts pret Krūmiņu, advokāts nevarēja izpaust.
Rusanovs skaidroja, ka vienā kriminālprocesā uzņēmējam kā drošības līdzeklis piemērots aizliegums izbraukt no valsts un tikties ar konkrētām personām, bet otrā kriminālprocesā viņam drošības līdzeklis nav piemērots.

VIDEO

Plašāk par Krūmiņa lietu TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl