Brigmanim neuztic atkārtoti vadīt Latvijas Zemnieku savienību

5 komentāri

Sestdien Jelgavas pilī notiekošā Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongresā tiek ievēlēts LZS priekšsēdētājs. Jau kļuvis zināms, ka šajā postenī nepaliks Augusts Brigmanis.

Līdz kongresā notikušajām vēlēšanām LZS priekšsēdētāja amata pienākumus veica Augusts Brigmanis. Balsojumā politikas veterāns neizpelnījās kolēģu vajadzīgo atbalstu – par viņu nobalsoja tikai 36 delegāti.

Brigmanis LZS valdes priekšsēdētāja krēslu atstājis pēc 20 gadu ilgas partijas vadīšanas. Politiķis LNT Ziņām norādīja, ka turpinās būt savas partijas patriots.

Otrajā kārtā iekļuva ZZS valdes priekšsēdētājs un LZS priekšsēdētāja vietnieks Armands Krauze un LZS valdes loceklis Ringolds Arnītis.

Saskaitot balsis, par LZS priekšsēdētāju kļuvis Krauze (152), kamēr Arnītis otrajā kārtā izpelnījās 94 delegātu atbalstu.

LZS ir viena no vecākajām politiskajām partijām Latvijā, kuras rindās ir 1500 biedri. LZS ar Latvijas Zaļo partiju veido politisko apvienību ZZS. Apvienībai ir noslēgts sadarbības līgums arī ar Liepājas partiju, “Latvijai un Ventspilij” un Daugavpils novada partiju.

5 komentāri