Bordāns: Vecās oligarhiskās partijas noraka valdības izveidi

31 komentārs
Bordāns: Vecās oligarhiskās partijas noraka valdības izveidi
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Sabiedrība tika pievilta no vecu, oligarhisku partiju puses, jo tās norakušas valdības veidošanas procesu, preses konferencē sacīja nominētais premjera kandidāts Jānis Bordāns (JKP).

Bordāns kritizēja atsevišķus politiskos spēkus gan par to rīcību, gan par neiedziļināšanos Jaunās konservatīvās partijas (JKP) piedāvātajā valdības deklarācijā un aprēķinos.

Latvija kādu laiku būs bez “pārmaiņu valdības”, žurnālistiem sacīja Bordāns, piebilstot, ka JKP jau no pirmās dienas neatlaidīgi strādājusi un sagatavojusi vairākus dokumentus, uz kā pamata varēja runāt par valdības darbiem.

Bordāns norādīja, ka apvienība “Attīstībai/Par!” jau sākumā pārcēla tikšanos, bet šodien, neiepazīstoties ar precizēto valdības darba plānu, paziņoja par izstāšanos no sarunām. To pašu paziņojusi arī “Jaunā Vienotība”, piebilda JKP līderis.

Bordāns jau sazinājies ar Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kanceleju, lai tiktos ar viņu un skaidrotu situāciju.

JKP vēl nav atbildējusi uz jautājumu par to, vai tā paliks opozīcijā vai arī gatava runāt par darbu valdībā.

Kā ziņots, apvienība “Attīstībai/Par!” (AP), nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) un “Jaunā Vienotība” (JV) nolēmušas izstāties no Jaunās konservatīvās partijas (JKP) vadītajām valdības veidošanas sarunām.

Līdz šim “KPV LV” bija vienīgā partija, kas bija paudusi skaidru atbalstu Bordāna veidotajai valdībai.

31 komentārs