Bordāns par JKP rezultātiem vēlēšanās: Es apbrīnoju, ka ir tik daudz gudru un inteliģentu vēlētāju!

9 komentāri
Bordāns par JKP rezultātiem vēlēšanās: Es apbrīnoju, ka ir tik daudz gudru un inteliģentu vēlētāju!
f64

Komentējot to, ka “Jaunā Konservatīvā partija” Rīgā ieguvusi 13,27% vēlētāju balsu, tās pārstāvis Jānis Bordāns pauda prieku un sajūsmu.

Jāpiebilst, ka aptaujās pirms vēlēšanām tika prognozēts, ka šis politiskais spēks, kura priekšgalā ir bijusī KNAB darbiniece Juta Strīķe, Rīgā varētu arī nepārvarēt 5% barjeru.

“Es apbrīnoju, ka ir tik daudz gudru un inteliģentu vēlētāju! Aug mūsu partija, un vēlētāji ir informēti par to, kas notiek. Mūsu partijai šis rezultāts ir pārliecinošs, mūs var saukt par uzvarētājiem!” komentējot rezultātus, pauda Bordāns.

Foto: tā partijas Rīgā sagaidīja pašvaldību vēlēšanu rezultātus

FOTO: partiju uzdzīve vēlēšanu naktī

TOP komentāri

 • klifs
  +6 +6 0

  klifs

  Jo īpaši gudri un izglītoti ir tie, kas vispār neaizgāja nobalsost. Tagad lūdzu esiet tik laipni un nākamos 4 gadus savas mutes turiet ciet. Jums nav nekādu tiesību kritizēt pašvaldības, jo Jūs to neesat vēlējuši.
 • Dzintars Kokars
  +6 +5 -1

  Dzintars Kokars

  Kā tagad galvenais lai apvienojas visas latbiskās partijas pret Ušakovu un Ameriku. Gāzt Nilu un iztīrīt visu korumpētības perēkli Rīgā. Tāds tagad būtu pirmais uzdevums
 • Ieva Ieva Ieviņa
  +6 +5 -1

  Ieva Ieva Ieviņa

  es tieši par JKP balsoju.2 vietā bija Bondars,esmu nedaudz vīlusies,vajadzēja būt augstāk JKP,bet nekas,būs labi.MALAČI,TAUTA TIC UN CER UZ JŪSU PALĪDZĪBU.PRIEKŠĀ IR SAEIMAS VĒLĒŠANAS!! TURAMIES!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl