Bordāns: Bunkus slepkavība zināmā mērā ir likumsakarīgs rezultāts

1 komentārs
Bordāns: Bunkus slepkavība zināmā mērā ir likumsakarīgs rezultāts
Foto: LETA

Šo jomu veidoja paši maksātnespējas administratori ar saviem ietekmes cilvēkiem valdībā, ministrijās un parlamentā, tā intervijā “900 sekundēm” sacīja Jaunās konservatīvās partijas (JKP) valdes priekšsēdētājs Jānis Bordāns.

Viņš arī norādīja, ka ir nepieciešams turpināt sakārtot maksātnespējas administrēšanas jomu. “Šobrīd ir jāiet soli tālāk. Vairs nepietiek ar to, ka maksātnespējas administratori ir brīvā profesija, pie tam- elitārā profesija.”

Būtiskākais, ko nepieciešams paveikt, esot jāpārtrauc maksātnespējas administratoru patvaļa. Viņaprāt, administratori jāpielīdzina ierēdņiem, kuriem ir “cieta alga”. Kā arī jāievieš bonusu sistēma, ja uzņēmumu izdodas atjaunot un saglabāt darbavietas.

Pašreizējā situācija šajā jomā sākot traucēt ekonomikai. Maksātnespējas administratora slepkavība, ja tiešām tā ir saistīta ar banku administrēšanu, apliecinot alkatību vēlmē piekļūt finanšu resursu administrēšanai, teica politiķis.

Bordāns intervijā komentēja arī gatavošanos 13. Saeimas vēlēšanām, partijas programmu un potenciālos sadarbības partnerus pēc iespējamās iekļūšanas Saeimā.

Jāpiebilst, ka LNT rīta raidījumā “900 sekundes” katru pirmdienu viesosies Latvijas politisko partiju un apvienību līderi, lai komentētu šogad gaidāmās Saeimas vēlēšanas.

Saruna ar Jāni Bordānu

1 komentārs